КПІ ім. Ігоря Сікорського приймає своїх партнерів – компанію Samsung Electronics Co. Ltd

З черговим партнерським візитом до нашого університету завітали представники компанії Samsung Electronics Co. Ltd (Республіка Корея) 21 листопада 2018 року.

У складі делегації на зустрічі були генеральний директор, віце-президент Sangwook Kwon,  заступник директора Jongeun Won, R&D директор, лідер напрямків R&D стратегії та штучного інтелекту Андрій Фісуненко, представник компанії Se Hun Shim, старший інженер JeongHee Lee, PhD, лідер напрямків X&D Олександр Стрямець.

Гостей зустрічали перший проректор Ю.І. Якименко, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) С.І. Сидоренко, проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) О.М. Новіков, в.о. директора Фізико-технічного інституту Т.В. Литвинова та спеціаліст Департаменту міжнародного співробітництва В.А. Русскова.

Даний візит мав на меті обмін затвердженими меморандумами про дуальну освіту, підведення підсумків 1-го етапу пілотного проекту та обговорення планів на наступні роки.

Варто зазначити, що співпраця компанії Samsung Electronics Co. Ltd та КПІ ім. Ігоря Сікорського триває вже не один рік. Так, за 10 років плідного співробітництва корейських партнерів та Фізико-технічного інституту було працевлаштовано понад 100 висококваліфікованих випускників цього інституту, активно проводилась навчальна практика в межах стажування та інтернатури в  Samsung, а за підтримки компанії був відкритий навчальний смарт-клас Samsung Electronics.

Новим етапом розвитку співробітництва стане пілотний проект дуальної системи навчання між Samsung Electronics та КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Фізико-технічного інституту. Сторони вже активно співпрацюють за цим новим напрямом, тому є всі підстави бути впевненими в успішності проекту за підтримки надійних партнерів.