Які виші обирають IT-спеціалісти в Україні

Міжнародна компанія GlobalLogic представила статистику вищих навчальних закладів, які найчастіше закінчували українські інженери, які співпрацюють з компанією.

Зараз в її команді в Україні понад 4300 інженерів. З них 15% – випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського. На другому місці колишні студенти Національного університету Львівська Політехніка – 12% фахівців. Третім за популярністю став Харківський національний університет радіоелектроніки, де навчалися 7% інженерів.

Ці університети є лідерами за кількістю бюджетних місць на ІТ-спеціальності. У Київський політехнічний інститут на інженерію програмного забезпечення, комп’ютерні науки, комп’ютерну інженерію, кібербезпека і системний аналіз за держзамовленням можуть надійти 2760 студентів, 802 бюджетних місця у Львівській політехніці, 703 – в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

“У GlobalLogic є стратегічне партнерство з 12 університетами в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. Тільки за минулий рік в регіоні Східної і Центральної Європи, в який також входить Україна, ми інвестували $ 1,5 млн в різні програми і навчання фахівців”, – повідомила Тетяна Хряпіна, керівниця Learning & Development GlobalLogic в Центральній і Східній Європі.

Раніше був опублікований рейтинг вузів, які радять IT-фахівці. В цьому році, перше місце в рейтингу зайняла НаУКМА, на другому – Український католицький університет.

Довідково: GlobalLogic Україна (англ. GlobalLogic Ukraine) – IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Компанія є українським підрозділом GlobalLogic Inc. (США). За даними щопіврічного рейтингу ДОУ “ТОП-50”, GlobalLogic входить до трійки найбільших ІТ-компаній України.

Джерело інформації