В університеті Лондона лекції студентам читатимуть 3D-голограми викладачів

В Імперському коледжі Лондона анонсували запуск нового проекту, який передбачає, що лекції студентам читатимуть голограми викладачів.

В навчальному закладі розповіли, що незабаром відбудеться презентація технології, після чого її почнуть активно використовувати.

В коледжі запевняють, що вони перший вищий навчальний заклад, який планує використовувати подібні нововведення регулярно.

Спочатку це стосуватиметься невеликої кількості лекцій, проте поступово їхня кількість зростатиме, запевняють в керівництві коледжу.

“Альтернатива цьому рішенню – відеоконференції. Проте ми віримо, що саме голограми дають набагато більший ефект присутності”, – розповів директор відділу освітніх технологій коледжу Девід Лефевр.

Самі викладачі під час лекції перебуватимуть за межами аудиторії, натомість студенти бачитимуть їхню тривимірну проекцію.

Джерело інформації