ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ІНДІЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КАЛЬКУТТИ «АДАМАС»

Адамас23 листопада 2015 р. в НТУУ «КПІ» відбулась зустріч з делегацією Університету Калькутти «Адамас» (Республіка Індія).
Приватний університет «Адамас» розташовується у м. Калькутта, столиці індійського штату Західний Бенгал. Університет налічує п’ять факультетів: факультет інженерії та технологій, факультет природничих наук, факультет вільних мистецтв, юридичний факультет, факультет комерції та управління. До освітньої групи університету також входять технологічний інститут та інститут педагогічної освіти. Незважаючи на свій «молодий» вік, Університет вже має чудові умови для навчання, плідної наукової роботи та дозвілля студентів. Наразі він налагоджує зв’язки з університетами інших країн для започаткування співпраці у науково-навчальній сфері.
На зустрічі індійський університет представляли ректор Саміт Рей, його заступник Суроджит Бісмас та директор з міжнародних зв’язків Парімал Чандра. З гостями зустрілися перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор Центру міжнародної освіти КПІ професор Володимир Коваль, директор навчальних програм Центру професор Борис Циганок і начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва КПІ Андрій Шишолін.
Предметом обговорення було питання потенційного співробітництва НТУУ «КПІ» та Університету Калькутти «Адамас». Сторони обговорили його форми та напрями, а також можливих партнерів. На наступному етапі запланована підготовка відповідної угоди, в якій досягнуті домовленості будуть конкретизовані.
Наприкінці візиту гості оглянули експозиції Державного політехнічного музею НТУУ «КПІ».