З Днем незалежності!

День незалежності 01будь-якої країни – це національне свято з приводу заснування держави, її День народження. Для України День незалежності завжди мав особливе символічне значення, яке неможливо звести лише до феєрверку, параду чи урочистого концерту.

Наш День незалежності – це символ перемоги, перемоги над століттями поневолення, над спробами викорінення усього рідного українського; це доказ справжньої єдності та волелюбності українського народу, прояв сили його духу та стійкості перед будь-якими негараздами.

24 серпня – це початок нової історії: інколи складної, суперечливої, сповненої політичної та ідеологічної боротьби, але при цьому завжди суверенної та вільної історії сильного народу. За часи незалежності українське суспільство змогло переосмислити власні надбання та повернутися до національних культурних витоків, оцінити свою історико-культурну спадщину та довести її світове значення. Сучасна Україна – це країна з великим науковим та освітнім потенціалом, виробник низки конкурентоспроможних на світовому ринку товарів, що може і має стати повноправним членом європейського простору.

Проблеми були, є і завжди будуть, однак тільки разом, об’єднавши зусилля від Чернігова до Севастополя, від Луганська до Ужгорода, ми зможемо подолати їх. Зважаючи на критичний важкий момент в історії держави, хотілося б побажати Україні, та українцям в її лиці, миру, добробуту та процвітання, щасливого незалежного майбутнього у перспективній країні!

З Днем незалежності!

 

Команда відділу зовнішньоекономічної діяльності