Активізація співпраці з KAIST

П’ятниця 24 березня та понеділок 27 березня 2017 року відзначилися для КПІ ім. Ігоря Сікорського візитами гостей з Корейського інституту передових технологій (Korea Advanced Institute of Science and Technology, або KAIST).

24 березня 2017 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся прийом віце-президента KAIST Бізнес Школи Сунг Джо Пака та директора МВА програм «Києво-Могилянської Бізнес-Школи» Андрія Ковальчука з метою ознайомлення з університетом та історією його технологічно-інноваційного розвитку.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського зустріли гостей та провели перемовини генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Гнат В.М., начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Шишолін А.П. та спеціаліст зазначеного відділу Русскова В.А.

Під час свого візиту представники KAIST відвідали Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка та Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського, після чого відбулись переговори з представниками університету.

Предметом обговорення стали можливі шляхи подальшої співпраці між Корейським інститутом передових технологій та КПІ ім. Ігоря Сікорського, в межах якого Гнат В.М. познайомив гостей з організацією та принципами роботи Наукового парку «Київська політехніка». За результатами обговорення було сформовано коло спільних інтересів.

27 березня 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського вітав ще одних представників Корейського інституту передових технологій. У складі делегації були професори KAIST Квон Донг Су та Лім Санг Хюн. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського участь взяли проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сидоренко С.І., заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Юдкова К.В., декан Факультету біомедичної інженерії Максименко В.Б. та спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності Русскова В.А.

Метою прийому було обговорення питань співпраці у сфері медичної робототехніки та підготовки пропозицій до П’ятого засідання Спільного українсько-корейського комітету з питань науково-технічного співробітництва. Під час перемовин гості презентували свій проект та запропонували співпрацювати у зазначеній сфері, що викликало зацікавленість у представників університету. Вирішено, що  наступними кроками у співробітництві з KAIST стане підготовка подальших візитів представників Корейського інституту передових технологій за сприяння уряду Республіки Корея.