De Montfort University Kazakhstan представив нові програми, випускники яких отримають британський диплом

Перший британський університет у Казахстані – De Montfort University Kazakhstan оголосив, що казахстанці зможуть отримати офіційний диплом Великобританії за новими програмами бакалаврату та магістратури.

Всі ці програми схвалені De Montfort University Leicester, Великобританія, навчання розпочнеться у вересні 2022 року. До нових програм бакалаврату увійшли:

• BSc Кібербезпека;
  • BSc Комп’ютерні науки;
  • BSc Аналітика бізнес-даних;
  • BSc Інформаційні бізнес-системи;
  • BA Графічний дизайн;
  • BA Реклама та маркетингові комунікації.

Ці програми були обрані De Montfort University невипадково. У цифрову епоху обчислювальна техніка продовжує бурхливо розвиватися, та її роль впливу на життя величезні. Тому інженери програмного забезпечення, розробники систем, програмісти та аналітики дуже потрібні.

De Montfort University Leicester викладає IT-програми вже понад 50 років. Програми були засновані на останніх досягненнях IT-сфери і дозволяють студентам скористатися широким спектром можливостей, які є у світі сучасних технологій, і побудувати успішну кар’єру як програміста, архітектора програмного забезпечення або аналітика даних.

Студенти вивчають теорію, необхідну для розуміння концепцій мов програмування та методів розробки програмного забезпечення, а також отримують практичні навички, необхідні для роботи із захистом даних та комп’ютерними мережами, а також для розробки комп’ютерної архітектури та із застосуванням комп’ютерних технологій у таких сферах, як медицина, освіта, розваги, безпека та архітектура, та ін.

Викладання ведеться на міжнародному рівні штатом іноземних викладачів. Головна організація з кібербезпеки у Великобританії – Національний центр кібербезпеки (NCSC) визнала програми DMU Leicester найкращими та нагородила золотим стандартом Академічного центру передового досвіду в галузі освіти у сфері кібербезпеки.

Джерело інформації: