Випускники факультету займаються: організаційно-управлінської, дослідницької, виробничо-технологічної і проектно-конструкторський діяльністю в наукових і конструкторських організаціях, на промислових підприємствах, в банках і комерційних структурах, в авіаційній, судно – і приладобудівної, машинобудівної, електронної та споріднених галузях промисловості, в сфері автоматизації різних галузей промисловості.

Випускники факультету працюють інженерами-дослідниками, інженерами-наладчиками і випробувачами електронного, комп’ютерного та автоматичного обладнання, а також фахівцями з електроніки та комп’ютерної техніки, комп’ютеризованих систем управління, обробки даних і програмування, захисту інформації, розробки та експлуатації комп’ютерних систем вимірювань, наукових досліджень і комплексних випробувань, адміністраторами комп’ютерних мереж, менеджерами проектів.

Декан факультету: д.т.н., професор Збруцький Олександр Васильович
Адреса: вул. Боткіна, 1, навчальний корпус 28, кімната 212