Індія – “золота жила” міжнародної освіти до 2050-х років

“Очікуйте проривів і нових форм інноваційної освіти, але зараз саме час міжнародним провайдерам освіти йти в Індію”, – таким був чіткий меседж конференції Acumen Global Gateway, яка відбулась у Делі.

Секретар Міністерства закордонних справ Індії Сандіп Чакраворті заявив, що у 2022 році за кордоном навчалось близько 750 000 індійських студентів – у порівнянні з 441 000 у 2021 році – однак поточна ситуація є “неприйнятною”.

“Нинішня модель міжнародної освіти в Індії потребує змін… Односторонній рух повинен змінитися”, – сказав він. “З країни викачуються мільярди доларів”.

Багато спікерів визнали, що демографічна ситуація в Індії – за новими статистичними даними, 1,46 млрд людей в країні робить її найбільшою країною світу, на яку припадає 25% населення світу віком до 25 років – робить її захоплюючою освітньою локацією.

Генеральний секретар Асоціації індійських університетів Панкадж Міттал сказав, що в рамках широкомасштабної Нової освітньої політики існує імпульс для інтернаціоналізації індійської системи вищої освіти, в тому числі як для приватних, так і для державних університетів.

Раніше зазначалося що ця політика відкриває можливості для філіальних кампусів, подвійних і спільних дипломів і ступенів, перезарахування кредитів тощо, зазначили доповідачі.

Угоди про взаємне визнання кваліфікацій з такими країнами, як Великобританія та Австралія, а також меморандуми про взаєморозуміння з такими організаціями, як UUK, Universities Australia та ін. покликані допомогти установам знайти партнерів в Індії, сприятимуть інтернаціоналізації.

Голова Коледжу наукових та інженерних партнерств Единбурзького університету в Індії Амріта Садарангані, заявила, що “наступний рубіж” для міжнародного партнерства лежить у сфері досліджень.

“Потребує змін і нинішня модель міжнародної освіти в Індії, вона повинна допомогти залучити іноземних студентів. Для цього Індія повинна мати педагогічні методи і навчальні програми, які відповідають міжнародним стандартам і є актуальними”.

Джерело: https://thepienews.com/news/india-international-education-sweet-spot-until-2050s/