Інформація про навчання за кордоном стане більш доступною

Запущено новий амбітний сайт Uni Inspect для порівняння вищих навчальних закладів,  кінцевою метою якого є створення повного переліку всіх бакалаврських, магістерських і Ph.D-курсів світу та полегшення їх пошуку за кордоном для потенційних студентів-іноземців.

На даний момент Uni Inspect перелічує понад 500 університетів Великобританії, Австралії, Нової Зеландії та Канади, а також близько 200  зі США.

Засновник сайту Мартін Шарплс зазначив: “…ми плануємо охопити кожен університет і курс, який викладається будь то англійською чи іншою мовою”.

Кожен список включає в себе вимоги щодо вступу, зміст курсу, структури оцінювання, інформацію про візи та навчання для всіх ступенів, а також посилання на веб-сайти університетів, канали новин та соціальні медіа.

Цей веб-сайт користується популярністю і серед самих університетів, зацікавлених у його використанні для розширення конкуренції.

Шарплс зазначив, що через сайт університетські кафедри можуть знайомитись з курсами інших університетів, щоб визначити, які курси варто запропонувати найближчим часом.

Джерело інформації