ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 14 З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Шановні колеги!

Пропонуємо до Вашої уваги “ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ №14 З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ”, темою якого є розширення співпраці з провідними компаніями світу.

Дайджест було підготовлено до звіту проректора С.І. Сидоренка “Про підсумки міжнародної діяльності університету в 2016 році та завдання на 2017 рік” на засіданні Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського 13 лютого 2017 року.

У ньому містяться профілі 200 провідних високотехнологічних компаній світу з переліку Forbes-2000 (2016 рік), які згруповані згідно основних спеціалізацій інститутів і факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Ця інформація буде корисною для розвитку інтернаціоналізації нашого університету шляхом налагодження взаємовигідного партнерства з транснаціональними компаніями в освітній сфері та інноватиці.