Кількість іноземних студентів з Латинської Америки найбільша за всю історію Австралії

Загальна кількість студентів з Колумбії, які навчаються у закладах вищої освіти Австралії, на кінець 2022 року становила 28 437 осіб, що є найбільшою за весь час.

В огляді міжнародного ринку вищої освіти у країнах Латинської Америки австралійська компанія Austrade відзначила успішність рекрутингових заходів, спрямованих на повернення потенційних студентів на навчання до Австралії. При цьому очікується, що 2023 рік також буде дуже успішним для набору студентів з регіону Латинської Америки. У жовтні 2022 року на рекрутингових ярмарках в Колумбії, Бразилії, Чилі та Мексиці за підтримки компанії Austrade для більшого охоплення потенційних студентів були організовані павільйони «Study Australia».

У звіті австралійської компанії також була відзначена ще одна ключова тенденція, зокрема збільшується кількісті студентів з Бразилії. Наприкінці 2022 року загальна кількість студентів з Бразилії становила 24 554 осіб. Хоча показники Мексики не такі значні, однак в Austrade відмітили, що вона також має значний потенціал.

Розвиваючи бренд «Study Australia», компанія Austrade підписала угоду щодо маркетингу та спільних заходів з постачальником освітніх позик для студентів Фондом розвитку людських ресурсів (FIDERH), яким управляє Банк Мексики (Bank of Mexico’s). Austrade також оптимістично дивився на зростання кількості студентів з Чилі після того, як у 2022 році знову запрацювала програма стипендій для іноземних студентів Becas Chile.

Продовжується тісна взаємодія між Австралією та Перу завдяки оновленню програми студентської позики на навчання від Національного банку Перу.

Відмічається, що наразі Австралія займає сильну позицію в освітній сфері і конкурує з іншими державами, при цьому нею враховується інтерес і країн Латинської Америки, насамперед у галузі підготовки фахівців в гірничодобувній промисловості та сільському господарстві.

Джерело інформації: