Конференція IAU в Дубліні: “Університети як агенти змін”

25-28 жовтня у Дубліні, Ірландія, відбудеться 16-та Генеральна конференція Міжнародної асоціації університетів – International Association of Universities (IAU), на якій будуть обговорюватись питання актуальності і цінності вищої освіти в майбутньому суспільстві.

В основі кожного питання, яке розглядатиметься на конференції, лежить віра в те, що університети є життєво важливими рушійними силами змін, які мають здатність – а насправді моральний обов’язок – формувати місцеві та глобальні політики.

Заплановано проведення таких сесій: «Від науки до суспільства: як вийти за межі академічного кола та розблокувати науку», «Формування надійного соціального договору з громадянським суспільством: впровадження фундаментальних цінностей на практиці» та «Вища освіта та наукові дослідження для сталого розвитку». Розвиток: яка роль керівництва університету».

«Міжнародна асоціація університетів — це єдина глобальна асоціація, яка об’єднує лідерів вищої освіти з усього світу для обговорення ключових питань, які допоможуть змінити сектор вищої освіти, щоб краще служити суспільству», — вважає  Хілліґ’є ван’т Ленд, генеральний секретар  IAU, який понад два десятиліття працює в паризькій організації зі штаб-квартирою ЮНЕСКО.

«Ми об’єднуємо лідерів із п’яти континентів у різноманітних питаннях, починаючи від управління університетами, освіти на основі цінностей, майбутнього інтернаціоналізації, сталого розвитку та того, як університети залучаються до Цілей сталого розвитку Порядку денного до 2030 року».

Джерело інформації: https://www.universityworldnews.com/post.php?story=20220915132856554