Австралія та Канада – найбільш бажані напрямки навчання для іноземних студентів

Згідно з дослідженнями провідного маркетингового агентства IDP Connect, Австралія збільшує привабливість для іноземних студентів, як місце здобуття вищої освіти. За результатами опитування, проведеного серед понад 10 000 майбутніх та поточних студентів із 98 країн, Австралію обрали для навчання на 2% більше іноземних студентів.

Канада, незважаючи на падіння популярності, залишається найкращим вибором для іноземних студентів, зберігаючи свої лідерські позиції поряд з Австралією.

Сполучене Королівство займає у цьому списку третє місце, а 22% іноземних студентів свій перший вибір роблять на користь Великобританії.

США, які минулого навчального року залучили майже 950 000 іноземних студентів, посіли четверте місце за популярністю серед студентів.

Головним критерієм при виборі країни для навчання залишається якість освіти, на другому місці стоїть можливість працевлаштування після закінчення навчання.

Австралія вирізняється якраз тим, що пропонує для іноземних студентів великі кар’єрні можливості після закінчення навчання, що робить її особливо привабливою.

Минулого року Австралія прийняла загалом 619 371 іноземного студента, більшість з яких навчається у ЗВО. Канада у 2022 році була вибором для 551 405 іноземних студентів, що стало рекордом.

За цей час кількість іноземних студентів у Великобританії зросла на 12% у порівнянні з попереднім роком, досягнувши 679 970.

Найбільшими джерелами іноземних студентів для цих країн продовжують залишатися Китай та Індія.

Додаткове опитування, проведене консалтинговою компанією Nous Group і міжнародною освітньою компанією Navitas, показало, що набір іноземних студентів є високим пріоритетом для університетів Австралії, Канади та Великобританії.

Це підтвердили 48 % керівників університетів, які надають високу пріоритетність іноземним студентам у закладах, де вони працюють.

Джерело інформації: https://erudera.com/news/australia-canada-most-preferred-study-destinations-for-international-students/