6-7 квітня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща.

На Круглому столі №1 “Міжнародна та зовнішньоекономічна діяльність як фактор інтернаціоналізації сучасного  європейського технічного університету лідерського типу”, який відбувся в рамках Форуму 07.04.2017 р., з ключовою доповіддю на тему “Курс на глибоку інтернаціоналізацію університету. Досвід КПІ ім. Ігоря Сікорського виступив  проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), керівник Департаменту міжнародного співробітництва, професор Сидоренко Сергій Іванович.

До Вашої уваги пропонуємо повний текст зазначеної доповіді.