Меморандум про взаєморозуміння з Цюаньчжоуським університетом інформаційних технологій

2 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація керівництва Цюаньчжоуського університету інформатики (м. Цюаньчжоу, КНР) на чолі з ректором Го Сяопіном з метою проведення перемовин та укладання угоди.

У перемовинах КПІ ім. Ігоря Сікорського представляли  в.о. ректора Ю.І. Якименко, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва А.П. Шишолін,  декан факультету електроніки В.Я. Жуйков, перший заступник декана факультету електроніки О.В. Борисов та старший викладач кафедри мікроелектроніки Ю.В. Діденко.

Під час зустрічі учасники  обговорили найперспективніші напрями та форми співробітництва в освітній сфері. А.П. Шишолін представив для гостей презентацію про КПІ ім. Ігоря Сікорського та про розвиток і співпрацю з Китайською Народною Республікою, а Го Сяопін розповів про Цюаньчжоуський університет, який він очолює.

На завершення зустрічі був підписаний Меморандуму про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Цюаньчжоуським університетом інформаційних технологій. У Меморандумі зазначено, що обидві сторони сприятимуть академічним обмінам, розвитку програм спільної підготовки бакалаврів, магістрів і молодих викладачів, організації спільних дослідницьких проектів і науково-дослідних програм, створенню спільних навчально-наукових центрів, реалізації спільних інноваційних проектів, проведенню спільних семінарів і науково-практичних конференцій, тощо. Розробка та реалізація конкретних заходів у межах Меморандуму розпочнеться з початку 2019 року.

Після підписання Меморандуму члени делегації Цюаньчжоуського університету інформаційних технологій були запрошені відвідати  факультет електроніки де ознайомились з навчальними лабораторіями та майстернями факультету.