Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Нінбо

21 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського приймав представницьку делегацію з Університету Нінбо (Китайська Народна Республіка), яку очолював ректор  Шен Манхонг. До складу делегації входили також декан факультету машинобудування та механіки Джен Ронг, директор департаменту людських ресурсів Сюй Цзинвей, декан школи бізнесу Цзинь Сянрон, заступник декана школи освіти Юй Юн, координатор міжнародного офісу Янь Цзині.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського китайську делегацію приймали проректор з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності та координатор по співробітництву з Китайською Народною Республікою Андрій Шишолін, завідувач кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів ММІ В’ячеслав Тітов, асистент кафедри високотемпературних матеріалів і порошкової металургії ІФФ Юрій Богомол та інші.

Головною метою візиту китайської делегації  Університету Нінбо було підписання Меморандуму про взаєморозуміння з КПІ ім. Ігоря Сікорського.  Меморандум підписали – від КПІ ім. Ігоря Сікорського проректор з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко і від Університету Нінбо ректор  Шен Манхонг.

Документ передбачає зміцнення двостороннього міжнародного співробітництва і визначає його основні напрями: обмін навчальними та методичними посібниками, в тому числі електронними; обмін викладачами для читання лекцій за темами, узгодженими сторонами; спільне проведення досліджень; обмін отриманими результатами; публікація статей в наукових журналах і тематичних збірниках; спільне виконання проектів, що входять до великих науково-технічних міжнародних програм та інше.

Пропонуємо короткий фоторепортаж про візит китайських колег.