Міжнародна конференція “Perspektywy Women in Tech Summit”

26-28 листопада 2018 року відбулася Міжнародна конференція «Perspektywy Women in Tech Summit», яка проходила у м. Варшаві (Республіка Польша) для студенток, аспіранток, молодих вчених-жінок Європи. «Perspektywy Women in Tech Summit» стала першим таким заходом в Центральній і Східній Європі та Центральній Азії (CEE & CA), яка перспективній молоді в області ІТ. В Конференції брали участь майже 1000 учасниць, 102 з яких учасниці з нашої країни, близько 60 представниці КПІ ім. Ігоря Сікорського. Впродовж трьох днів були проведені воркшопи, зустрічі, презентації від таких відомих міжнародних компаній, як: Google, ABB, Facebook, Ericsson, McKinsey&Company, Tomtom, citi, Intel, 3M, Dell та інших.

Дискусійні панелі Варшавського саміту охопили актуальні питання сьогодення в галузях техніки і ІТ, майбутнього технологій і його соціальні наслідки, а також про внесок жінок у цю життєво важливу область, успішної побудови своєї кар’єри тощо.

Ось що з цього приводу думає студентка ФЕЛ Валерія Охмак: «Для мене було приємно взяти участь у WITS. Я хотіла би висловити свою вдячність за запрошення, а також відзначити високий рівень організації та професіоналізм у проведенні заходу, що дозволило зібрати широке та представницьке коло експертів і так успішно провести всі зустрічі. Саміт є корисною платформою для знайомства з успішними жінками всього світу та обговорення ключових глобальних проблем жінок у науці та галузях техніки. Для мене особисто корисним було спілкування не тільки зі спікерами але і контакт з провідними компаніями в області технології, такими як Рoloalto. Тепер я абсолютно впевнена в собі і можливостях, які представлені…»

В цілому, учасниці отримали позитивні емоції, корисні контакти та професійні поради. Дякуємо організаторам заходу за надану можливість долучитися до такої масштабної події.

Джерело інформації