Нові рішення для студентів, які стикаються з невизначеністю навчання за кордоном

Університети в Гонконзі та Сінгапурі пропонують нові схеми для студентів, які раніше навчалися за кордоном, а сьогодні стикаються з невизначеністю через карантинні заходи, затримку отримання віз та заборону на поїздки. 

Сінгапур, зокрема, пропонує додаткові місця у своїх університетах для перенаправлених студентів, якщо вони не в змозі відновити навчання за кордоном. 

Університет Гонконгу (HKU) оголосив про “стипендію доктора наук HKU” для академічно високоефективних кандидатів, “які отримали пропозицію про вступ на докторську освіту на 2020-21 рік у кращий університет будь-якого континенту”. 

“Через проблеми з візою, що виникають через COVID-19, або саму епідемію, деякі потенційні аспіранти, які мають пропозицію про вступ до топ-університету, можуть не мати можливості розпочати навчання як планувалося”, – говориться в повідомленні університету, із зазначенням конкуренто-спроможної пропозиції – пакету стипендій.  

Китайський університет Гонконгу (CUHK) оголосив про свою нову схему, пропонуючи спеціальні стипендії докторантам.  

Ця схема пропонує 216 300 HK (28 000 USD) на рік та нагороду в розмірі 80 000 HK для кандидатів із “значними успіхами у навчанні”. 

Джерело інформації:
https://www.universityworldnews.com/post.php?story=20200710084000947