Перший університет у Південній Кореї погоджується на часткове повернення плати за навчання

Один з топ-приватних університетів у Сеулі став першим корейським закладом, який заявив, що частково поверне студентам кошти за навчання. Ця подія розгорнула масштабну студентську кампанію щодо відшкодування плати за вимушені онлайн-класи, які, на думку студентів, не відповідали стандартам. 

Університет Конкук у вівторок, 16 червня, також оголосив про плани зменшити вартість навчання за осінній семестр. 15 000 студентів, таким чином, отримають знижки, розмір яких буде встановлений згодом.  

Згідно з угодою між студентською радою та адміністрацією університету, студенти, які навчались протягом весняного семестру, отримають академічну стипендію восени. 

Дві сторони все ще обговорюють, який відсоток оплати навчання буде покритий. Університет заявив, що використовує кошти, які не були витрачені через коронавірус, включаючи стипендійні фонди. 

Хоча заклади вищої освіти і заявляють, що не існує механізму, який дозволяє їм відшкодовувати кошти, досвід домовленостей університету Конкук зі студентами характеризує відшкодування як “стипендії”, що дозволяє долати різні види обмежень, накладених урядом. Угода після восьми етапів переговорів передбачає прийняття формули для студентів, які щойно закінчили навчання і які не повернуться восени. 

Цей крок шокував інші університетські адміністрації, які раніше повідомили протестуючим по всій країні студентам про неможливість жодного відшкодування. 

Така поведінка університету Конкук «викликала надії у студентів, коли ми вже думали, що дискусія буде закрита», – сказав академік в іншому приватному університеті Сеула. «Це все змінює. Доведеться ще раз переглянути це питання. Але нам також доведеться тиснути на уряд з цього приводу», – сказав він. 

Джерело інформації: 

https://www.universityworldnews.com/post.php?story=20200617143037288