Сім креативних способів фінансування аспірантури

У той час, коли більшість випускників поповнює ряди робочої сили, привабливість аспірантури збільшується для тих, хто прагне покращити свої можливості працевлаштування або змінити курс своєї кар’єри.
Здобування ступеня магістра чи доктора наук – це величезна фінансова інвестиція, особливо для міжнародних студентів, яка не повинна бути головною причиною того, що зупиняє вас у досягненні своєї мети.
Існує багато можливостей фінансування, якщо ви знаєте, де шукати.
Ось кілька пропозицій:
Стипендії
Завдяки широкій доступності стипендій на основі заслуг і на основі потреб, варто широко розкинути свою сітку в надії на отримання стипендії, часткової чи повної, оскільки це може сприяти зниженню вартості вашого навчання в аспірантурі.
Існує багато варіантів, серед яких можна назвати Стипендії Chevening , Фонд урядових стипендій HKSAR та Стипендії Фулбрайта, – залежно від того, де ви плануєте навчатися.
Багато університетів також пропонують стипендії, звільнення від плати, тому стежте уважно.
Запитайте свого роботодавця
Якщо ви працюєте, ви можете розглянути цей варіант.
Не всі компанії – особливо успішні малі – рекламують це, але деякі робочі місця пропонують частково або повністю оплатити своєму персоналу навчання в аспірантурі, припускаючи, що нові навички та знання, які ви отримаєте, принесуть користь компанії.
Спілкуйтеся зі своїм роботодавцем або з менеджером персоналу про це як частину стратегії фінансування аспірантури.
Якщо вони погоджуються на фінансування вашої освіти, Investopedia зазначає, що вас можуть попросити взяти на себе зобов’язання залишитися з компанією певний проміжок часу, але підписуйте контракт лише в тому випадку, якщо ви вважаєте, що зобов’язання в часі є прийнятним.
Студентські позики
Стипендії можуть бути конкурентоспроможними, але завжди є студентські кредити, до яких можна повернутися, якщо ви не змогли забезпечити собі стипендію.
Вивчіть федеральні та приватні кредити для студентів, перш ніж порівнювати відсотки – це допоможе вам прийняти рішення. Є також платформи, такі, наприклад, як Prodigy Finance , які пропонують гнучку позику для іноземних студентів.
Уважно вивчіть питання і добре подумайте про рентабельність інвестицій після закінчення аспірантури, перш ніж обрати цей варіант, бо ризикуєте бути затягнутими у борги за допомогою аспірантури, яка не принесе користі вашій кар’єрі, або навпаки допоможе вам збільшити дохід.
Краудфандинг
Довгострокове фінансування на здобуття наукового ступеня давно має роздільні оцінки. Критики стверджують, що це є “простим” способом, який залежить від того, щоб інші платили за навчання в університеті, замість того, щоб докладати зусиль самостійно.
Незважаючи на це, краудфандинг може бути корисним для студентів із нижніх рівнів соціально-економічної драбини, щоб пройти шлях через університет без накопичення боргу, особливо якщо вони вичерпали всі інші варіанти фінансування.
Хоча процес включає залучення громадськості до пожертв, краудфандинг фінансування передбачає багато постійних зусиль у маркетингу, щоб забезпечити успішність кампанії.
Не всім досягається успіх, оскільки різні фактори сприяють успіху кампанії, тому, якщо ви плануєте продовжувати цей шлях, переконайтеся, що ви готові направити час та енергію, щоб він працював.
Зануріться у свої заощадження
У вас є здорова економія? Чи давно ви досягли свого шестимісячного чи навіть 12-місячного резервного фонду?
Якщо ви впевнені, що у вас є достатня кількість грошей як на “чорний” день, так і на щоденні витрати, ви можете розглянути можливість використання своїх заощаджень як опції для фінансування вищої кваліфікації.
На цьому шляху ви втрачаєте накопичення відсотків і платити більше за післядипломну освіту. Цей варіант також варто вивчити, якщо ваша аспірантура дуже затребувана у роботодавців та має хорошу рентабельність інвестицій, що допоможе вам повернути витрачені гроші протягом кількох років.
Навчатися за кордоном
Ви можете здобути ступінь магістра за дуже доступною ціною, залежно від країни, в яку їдете.
Такі країни, як Аргентина та Німеччина, мають державні університети, які пропонують програми для іноземних студентів, при цьому студенти сплачують лише мінімальну плату або адміністративні збори, а також їхні витрати на проживання, що може допомогти утримати низькі витрати студентів.
Ви можете використовувати кілька варіантів, таких як стипендії, краудфандинг чи студентські позики для покриття будь-яких додаткових витрат.