Студенти та аспіранти КПІ запрошуються до участі в міжнародному конкурсі!

До КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшло запрошення взяти участь в «Олімпіаді зі стандартизації для студентів університетів 2022 року», яка організована спільно Китайською асоціацією по стандартизації та Китайським університетом Цзілян в рамках Альянсу університетів ініціативи «Пояс і шлях» зі стандартизації освіти і наукових досліджень (B&R University Alliance for Standardization Education and Academics – B&RUAS).

Конкурс проводиться з метою подальшого сприяння розвитку інновацій та практичних здібностей студентів університетів, підвищення якості їх підготовки, популяризації знань про стандарти та підвищення обізнаності щодо стандартизації.

Нижче наводяться основні умови конкурсу.

. Теми конкурсу

Сім рекомендованих тем:

• Стандартизація досліджень по скороченню піку викидів CO2 та досягнення вуглецевої нейтральності;
  • Стандартизація побудови розумних міст
  • Стандартизація рішень ініціативи “green campus”;
  • Стандартизація державних послуг;
  • Популярна наука і стандартизація;
  • Стандартизація цифрових рішень;
  • Стандартизація сталого розвитку.

Приймаються також пропозиції за іншими темами за вибором учасників.

. Форма конкурсу та критерії оцінювання

Конкурс проводиться з метою оцінки вміння учасників розробляти стандарти. Учасники конкурсу повинні подати свій документ, звіт про дослідження або сценарій застосування стандартів. (Вимоги: тривалість не більше 15 хвилин, роздільна здатність 720P і вище, формат MP4, чітке та стабільне зображення та чистий голос).

. Нагороди

1. За результатами фінального туру буде вручено декілька спеціальних призів, а також перших, других та третіх премій.
  2. Оргкомітет відбере найкращі роботи фіналістів та оприлюднить їх у різних інформаційних джерелах.

. Участь і термін проведення

Для участі у змаганнях допускаються команди з 4-6 осіб. Вони повинні надіслати свої роботи (ім’я файлу: назва університету + назви робіт) на поштову скриньку standard-cup@163.com до 10 липня 2022 року.

З усіх питань звертатися до контактної групи Організаційного комітету конкурсу.

Тел: +86 571 87676234
Електронна пошта: standard-cup@163.com

Оригінальний текст запрошення наводиться за посиланням: https://forea.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/04/invitation-letter-to-2022-standardization-olympiad-for-university-students.pdf