Світовий банк допоможе покращити вищу освіту в Білорусі

Підготовку проекту “Модернізація системи вищої освіти в Республіці Білорусь” обговорили в Мінську заступник прем’єр-міністра Ігор Петришенко і глава представництва Світового банку в Білорусі Алекс Кремер.

Проект спрямований на вдосконалення умов для навчання дітей та молоді, модернізації інфраструктури закладів освіти, впровадження в освітній процес нових передових методик, інноваційних технологій.

Також розглянуто хід реалізації проекту з модернізації в Білорусі системи освіти в цілому і питання спільних дій по проектам в галузі охорони здоров’я.

Було відзначено конструктивну взаємодію уряду і Світового банку по виконанню спільних проектів у соціальній сфері. За підсумками зустрічі сторони висловили зацікавленість у подальшому зміцненні і розвитку співробітництва.

Проекти Світового банку та уряду Білорусі в соціальній сфері за останні роки перевищили 300 мільйонів доларів. Серед соціальних проектів, що реалізуються в республіці, – ремонт сільських шкіл, модернізація закладів освіти та оснащення їх обладнанням, а також модернізація системи охорони здоров’я.

Джерело інформації