Топ-університети в КНР скасовують вступні іспити для іноземних студентів

Університети Китаю почали скасовувати вступні іспити для закордонних студентів, посилаючись на проблеми з коронавірусом, оскільки центральне місто Ухань повідомило про нову кількість випадків після першого закриття міста.

Китайський престижний Пекінський університет (Бейда), Університет Ренмін та Шанхайський університет Цзяо Тонг протягом останніх днів скасували вимоги до іспитів для закордонних студентів, згідно з повідомленнями на їх офіційних веб-сайтах. “Щоб захистити здоров’я більшості кандидатів під час пандемії коронавірусу … університет прийняв рішення скасувати письмові іспити для іноземних студентів, які претендують на участь у програмах бакалаврату до 2020 року”, – заявили представники університету в повідомленні на своєму веб-сайті.

Ануляції фактично полегшать міжнародним студентам завоювання місць у провідних китайських університетах, вважають аналітики.

Джерело інформації