Участь КПІ ім. Ігоря Сікорського в Times Higher Education University Impact Rankings

В кінці квітня 2020 року відоме британське видання THE (Times Higher Education) опублікувало свій щорічний глобальний рейтинг університетів за складовою: University Impact Rankings (Рейтингу впливовості), – який базується на результатах поданої університетами інформації щодо відповідності стратегії розвитку університету 17-ти Цілям Сталого Розвитку (ЦСР).

Для участі в оцінюванні КПІ ім. Ігоря Сікорського подавав дані за чотирма ЦСР: ціль 4.– Якісна освіта, ціль 8. – Гідна праця та економічне зростання, ціль 9. – Промисловість, інновації та інфраструктура, ціль 17. – Партнерство заради цілей сталого розвитку, і посів місце в інтервалі 601+.

Аналізу результатів «Рейтингу Впливовості» була присвячена конференція «Innovation&Impact Virtual Mini Summit and Live Rankings Launch», організована 22 квітня 2020 року упорядниками рейтингу ТНЕ.

Під час конференції 22 квітня 2020 року було презентовано Benchmarking Platform – платформу ТНЕ порівняльного аналізу параметрів та її інструмент – інформаційну панель впливовості (Impact Dashboard); тоді ж було досягнуто домовленості, що на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського упорядниками рейтингу ТНЕ буде проведена демонстраційна сесія про використання інформаційної панелі впливовості рейтингу ТНЕ.

Детальну інформацію щодо Times Higher Education University Impact Rankings та участі у ньому КПІ можна отримати, ознайомившись з публікацією “17 цілей для перетворення нашого світу“.