Університет Твенте обрав англійську мову офіційною

З 1 січня 2020 року Університет Твенте (UT) став першим університетом Нідерландів, який зробив англійську мову офіційною робочою мовою.

Первинне рішення було прийнятого Виконавчою Радою ще у 2015 році, а 2019 рік став перехідним.

В мовній політиці UT декларується, що “вибір англійської мови – це не самоціль, а засіб для реалізації університетом своїх амбіцій: досконалості та співпраці в міжнародному середовищі”.

Вживання голландської мови все ще дозволено в неформальних обставинах, але в кампусі та під час занять всі співробітники та студенти тепер мають розмовляти англійською мовою.

“Ми інвестуємо в програми, які спеціально готують студентів до міжнародної кар’єри, надаючи їм можливість набути міжнародного досвіду в рамках кожної освітньої програми та дослідницького проекту”, – сказали в UT.

В стратегії університету зазначено, що UT «прагне збільшити прийом нових міжнародних студентів, особливо на випускному етапі».

Джерело інформації