В грузинському університеті відкрився офіс Horizon Europe

З ініціативи Міністерства освіти і науки Грузії по всій країні триває процес створення грантових офісів Horizon Europe. Цього разу новий грантовий офіс відкрився у м. Ахалціху в державному Університеті ім. Самцхе-Джавахеті.

На цьому етапі грантові офіси Horizon Europe вже працюють у різних університетах Грузії, яка стала членом нової програми досліджень та інновацій ЄС – Horizon Europe – у 2021 році. Укладена угода дозволить представникам Грузії користуватися такими самими умовами та правами, як і представникам сфери науки та інновацій країн ЄС.

Місією національного офісу Horizon Europe є забезпечення посередництва та координації між вищими навчальними закладами та науково-дослідними інститутами ЄС та Грузії. Бюджет Horizon Europe складає 95,5 мільярда євро – це безпрецедентна грантова програма, яка дає грузинським ученим та новаторам можливість брати участь у масштабних наукових програмах та реалізовувати різноманітні проекти зі своїми європейськими колегами.

Джерело інформації: