В Україні створили сайт для іноземних абітурієнтів

Міністерство освіти презентувало новий сайт Українського державного центру міжнародної освіти, за допомогою якого іноземні абітурієнти зможуть знайти інформацію про здобуття освіти в Україні, навчальні програми університетів, стипендії тощо.

За словами заступника міністра освіти Романа Греби, Центр міжнародної освіти відіграватиме важливу роль у популяризації українських навчальних закладів за кордоном.

«Особливо важливим є той факт, що абітурієнти можуть звертатися безпосередньо до цього державного центру для вступу до будь-якого вишу України, оминаючи посередників», – зазначив Роман Греба.

На сайті центру інформація для іноземних абітурієнтів доступна англійською мовою. У центрі обіцяють, що вступники з інших країн зможуть дізнатись загальні відомості про навчальні заклади, програми, процедуру вступу та отримати необхідні практичні поради. Окрім того, через веб-ресурс абітурієнти можуть подавати онлайн заявки на навчання в обраному університеті.

Джерело інформації