Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського делегації Народного уряду м. Куньшань провінції Цзянсу, КНР

19 грудня 2016 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» перебувала делегація Народного уряду м. Куньшань провінції Цзянсу, КНР.

До складу делегації входили  – заступник директора Kunshan Yanggcheng Lake Science and Technology Park Administrative Committee – Shen Jun ; заступник директора  Investment Promotion & Service; Bureau of Kunshan New & Hi-tech Industrial Development Zone – Ding Liang ; заступник директора Science and Technology&Intellectual Property Bureau of Kunshan New&Hi-tech Industrial Development Zone – Tang Jie; директор KSND Group Co., Ltd – Zhang Mengheng; керівник секції  Investment Promotion&Service Bureau of Kunshan New & Hi-tech Industrial Development Zone –  Huang Xiaoqian.

Від НТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» делегацію приймалипроректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) С.І. Сидоренко, заступник керівника ДМС, керівник відділу інформаційного та комплексного адміністративного супроводу міжнародної діяльності К.В. Юдкова, заступник декана зварювального факультету з міжнародної роботи Є.П. Чвертко.

В процесі візиту була презентована інформація про стан розвитку економіки, промисловості, науки та освіти м. Куньшань, обговорювались форми та напрями співробітництва з університетами міста.

Куньшань вважається одним з найбільш економічно успішних районів Китаю. Валовий внутрішній продукт (ВВП) міста збільшився з 20 млрд. юанів у 2000 році до 310 млрд. юанів (близько $ 50 млрд.) у 2015 році. Куньшань став першим містом районного значення, ВВП якого перевищує 300 млрд. юанів.

Інформація про партнерів.

• Науковий парк м. Куньшань здійснює промислове освоєння результатів науково-технічної діяльності, фінансове та науково-технічне обслуговування, удосконалює міжнародні зв’язки, регіональне управління, професійну освіту, бізнес-платформи і виконує інші допоміжні функції. Науковий парк підтримується Народним урядом м. Куньшань
  • Національна зона нового промислового розвитку м. Куньшань (KSND) створена Міністерством науки і техніки КНР у 1994 році як науковий парк. У 2006 році вона стала першою високотехнологічною промисловою зоною розвитку, яка знаходиться у повітовому місті.
  • Бюро у справах інвестицій і обслуговувань Національної зони нового промислового розвитку є відомством, відповідальним за залучення інвестицій, у тому числі і консультативне обслуговування інвестиційної політики.
  • Бюро у справах техніки та інтелектуальної власності Національної зони нового промислового розвитку є відомством, відповідальним за роботу із впровадження науково-технічних інновацій, в тому числі обслуговування і управління різноманітними науково-технічними проектами, і консультативне обслуговування технічної політики.
  • KSND Group Co., Ltd. є провідним розробником і виробником інтегрованої техніки автоматичного зварювання. Як розробник пропонує такі продукти як орбітальні системи зварювання, великі автоматичні системи зварювання, плазмове зварювання і роботизовані систем зварювання. Компанія має багатий досвід у галузі зварювання  для нафтогазового комплексу, теплоенергетики (включаючи котельне обладнання), суднобудування, атомної енергетики, фармації, гірничодобувної і харчової промисловостей.

Перспективи подальшої співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з китайськими партнерами будуть остаточно визначені після детального вивчення додаткової інформації від адміністрації м. Куньшань щодо потенційних університетів-партнерів.