Внесок Кембриджського університету в економіку Великої Британії склав майже 30 мільярдів фунтів стерлінгів

Кембриджський університет зробив майже 30 мільярдів фунтів стерлінгів внеску в економіку Великої Британії протягом 2020/21 навчального року, згідно зі звітом London Economics, провідної спеціалізованої консалтингової компанії в галузі політики та економіки в Європі.

Згідно зі звітом, загальний вплив Кембриджу на економіку становить 29,8 мільярда фунтів стерлінгів і включає дослідження та обмін знаннями, викладання та навчання, освітній експорт, туризм, а також витрати університетів та коледжів.

Виконуючий обов’язки віце-канцлера Кембриджу Ентоні Фрілінг зазначив, що окрім внеску в суспільство і культуру, випускники і викладачі Кембриджу також роблять значний внесок в економіку завдяки своїм дослідженням, підприємницькій діяльності, а також навичкам і цінностям, які вони приносять на ринок праці.

“Кембридж є найуспішнішим кластером та локальною екосистемою у Великій Британії. Трохи більше 23 мільярдів фунтів стерлінгів (78%) нашого економічного впливу генерується компаніями, що вийшли з Університету або тісно пов’язані з ним, а також дослідницькою та комерційною діяльністю, що здійснюється в Університеті”, – підкреслив Фрілінг.

На кожен витрачений долар Кембридж створює 11,70 фунтів стерлінгів економічного впливу, а на кожен 1 мільйон фунтів стерлінгів доходу, який він отримує від досліджень, що фінансуються державою, навчальний заклад вносить 12,65 мільйонів фунтів стерлінгів в економіку країни.

Крім того, університет підтримує понад 86 000 робочих місць з повною зайнятістю у Сполученому Королівстві, в тому числі 52 000 робочих місць на сході Англії.

“Цей звіт демонструє, як міжнародна досконалість у поєднанні з цілеспрямованою стратегією інвестування в інновації створюють робочі місця та сприяють значному зростанню економіки Великобританії”, – сказав Фрілінг, коментуючи вплив університету на економічне зростання.

Результати дослідження також показують, що інвестиції в університети є одним з видів державного втручання, які приносять найбільшу економічну вигоду, на основі дослідження, яке порівнювало державні інвестиції в Кембридж з майже 600 оцінками впливу, оприлюдненими урядовими департаментами та установами державного сектору Великої Британії.

Розташований у Кембриджі, Англія, Кембриджський університет є четвертим найстарішим університетом у світі, заснованим у 1209 році. У 2021 році в університеті навчалося понад 20 000 студентів, з них майже 13 000 студентів та 11 330 аспірантів.

Університет приділяє значну увагу дослідженням, і протягом 2020/21 навчального року він отримав 734 мільйони фунтів стерлінгів на наукові дослідження, що є другим найвищим показником серед усіх університетів Великої Британії на той час.

Дані, опубліковані на сайті Кембриджу, показують, що станом на травень 2022 року налічувалося понад 315 000 випускників Кембриджу в Сполученому Королівстві, США, Німеччині, Канаді, Австралії, Китайській Народній Республіці, Франції, САР Гонконг, Сінгапурі, Індії, Швейцарії та Італії.

Згідно з опитуванням випускників, 93 % студентів, які завершили навчання в Кембриджі, продовжили навчання або були працевлаштовані протягом 15 місяців після випуску.

Джерело інформації: https://erudera.com/news/cambridge-university-contributes-almost-30-billion-to-uk-economy/