Японія нарешті пропонує свої розробки вакцини проти COVID

Дослідники стверджують, що повільний розвиток вакцини проти COVID-19 в Японії пов’язаний із десятиліттями постійного державного фінансування університетів в результаті скорочення урядом загального бюджету на вищу освіту та наукові дослідження для подолання зменшення національного доходу.

Але пандемія змінила ситуацію минулого року, коли державні гранти були розширені для підтримки нових проектів, які є співпрацею між університетами та фармацевтичними компаніями.

Uemura належить до нової розробки вакцин, яку підтримує головне державне відділення фінансування – Японське агентство медичних досліджень та розробок. Проект є рушійною силою для вакцин наступного покоління і є співпрацею дослідників, державних закладів охорони здоров’я та фармацевтичних компаній для розробки безпечного та надійного продукту.

Джерело інформації