ЗУСТРІЧ В МЗС України

МЗС-Украины-300x21129 квітня 2015 року в Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч проректора з міжнародних зв’язків С.І. Сидоренка і начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності університету А.П. Шишоліна з начальником відділу країн Східної Азії департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону МЗС України Погрібним Д.С..

Під час зустрічі проф. С.І. Сидоренко розповів як розвивається співробітництво з КНР в науково-освітній та інноваційній сферами, а саме, що вже зроблено, а що ще треба зробити для більш потужної співпраці з китайськими партнерами відповідно до ухваленої програми «4-х принципів» (спільна науково-інноваційна діяльність, спільна навчальна діяльність, підготовка фахівців для КНР, посилення академічної мобільності і контакти у людському вимірі).

Також обговорювались питання щодо експорту освітніх послуг у КНР, зокрема про створення в місті Хуейчжоу спільного навчально-наукового університету та питання щодо створення на базі НТУУ «КПІ» Інституту Конфуція, який вже протягом кількох років ми висловлюємо наміри заснувати на базі НТУУ “КПІ”. Створивши Інститут Конфуція ми б дали можливість започаткувати викладання китайської мови майбутнім інженерам-політехнікам.

Зустріч відбулася змістовною і перспективною для подальшого розвитку міжнародного співробітництва.