Зустріч з офіційним представником Корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» в КНР

[metaslider id=232]

6 березня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбулася зустріч з офіційним представником Корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» в КНР Віталієм Сергійовичем Овєчкіним.

У зустрічі взяли участь проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України С.І. Сидоренко, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків А.П. Шишолін та заступник начальника відділу К.В. Юдкова.

Віталій Овєчкін наш випускник. Закінчив приладобудівний факультет НТУУ «КПІ». Зараз працює в Китайській Народній Республіці.

Під час зустрічі з Віталієм Овєчкіним обговорювалися проекти, які актуальні зараз для промисловості Китаю, а саме – технології по очистці повітря, очистці води, проекти стосовно екології, енергетики, оптики, інноватики, високі технології. Також обговорювалися задачі, які стоять перед відділом зовнішньоекономічної діяльності, зокрема, трансфер освітніх послуг.

Учасниками зустрічі розглядалися кроки, необхідні для забезпечення більш продуктивної співпраці між НТУУ «КПІ» та Китаєм. Обговорювалися шляхи поширення інформації щодо проектів, які розробляються нашими науковцями серед усіх потенційно зацікавлених партнерів з Китаю.

С.І. Сидоренко запропонував запрошувати зацікавлених китайських науковців та промисловців взяти участь у Стартап Школі SIKORSKY CHALLENGE, яка проходить в НТУУ «КПІ», де китайські партнери зможуть безпосередньо зустрітися і поспілкуватися особисто з керівниками проектів.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю.