Візит делегацій корпорації CNNC China Zhongyuan Engineering та Університету Цінхуа

19 березня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч з представниками корпорації CNNC China Zhongyuan Engineering Corp. та  Університету Цінхуа (Китайська Народна Республіка).

Корпорацію CNNC China Zhongyuan Engineering Corp. представляли її віце-президент Ван Їн, заступник начальника відділу міжнародного маркетингу Пань Лінь; інженер відділу міжнародного маркетингу Ці Бо, генеральний представник в Україні Хао Шипін та від Університету Цінхуа заступник виконавчого директора Центру після дипломної освіти Кан Ні, заступник декана Інженерно-фізичного факультету, Директор TUNEM (Міжнародної магістерської програми з ядерної техніки та менеджменту Університету Цінхуа) Гао Чже, член навчальної комісії, заступник начальника навчально-експериментального центру Інженерно-фізичного факультету Цзен Ши, спеціаліст відділу магістратури Інженерно-фізичного факультету Чжан Сяохан.

Зустріч розпочалася з ознайомчої екскурсії КПІ ім. Ігоря Сікорського. Після екскурсії делегація зустрілася з керівництвом університету.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського делегацію приймали  проректор з  навчально-виховної роботи проф. П.О. Киричок, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, координатор співпраці з Китайською Народною Республікою А.П. Шишолін, перший заступник декана теплоенергетичного факультету Є.В. Шевель,  заступник декана теплоенергетичного факультету з міжнародної діяльності О.В. Некрашевич.

А.П. Шишолін представив презентацію КПІ ім. Ігоря Сікорського та висвітлив співробітництво між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Китайською Народною Республікою в  освітньо-науковій сфері.

Віце-президент корпорації  CNNC China Zhongyuan Engineering Corp Ван Їн представила  презентацію корпорації та освітню програму TUNEM.

Заступник виконавчого директора Центру післядипломної освіти Університету Цінхуа Кан Ні презентував освітні програми університету.

Під час  зустрічі  сторони обговорили питання спільних магістерських програм у сфері атомної енергетики, залучення на навчання в КПІ китайських громадян і реалізацію подвійних дипломів.

На завершення візиту представники делегації  мали зустріч зі студентами Теплоенергетичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.