65% студентів оберуть США, якщо переможе Клінтон

hillariРекрутингова компанія Study in USA, партнер Міністерства торгівлі США, оприлюднила результати Інтернет-опитування понад 1000 студентів з 130 країн світу, яке проводилось протягом тижня, починаючи з 14 жовтня.

Студентів попросили вказати свою національність і відповісти: як вплинуть результати виборів у США на їх уподобання – з якою ймовірністю вони захочуть поїхати навчатися до США, якщо президентом стане Дональд Трамп, і з якою – якщо президентом стане Хілларі Клінтон.

З 975 респондентів 639 сказали, що вони будуть більш схильні вчитися в США, якщо буде обрано  Клінтон і менш ймовірно, якщо буде обрано Трампа. Тільки 91 студент сказав про більшу схильність їхати на навчання до США, якщо буде обрано Трампа і меншу – якщо виграє Клінтон.

Отримані результати викликають занепокоєння у міжнародного освітнього співтовариства, тому що антимігрантська позиція Трампа впливає  на інтерес молоді всього світу до навчання в США.

Результати дослідження мають неабияке значення, тому що іноземні студенти щорічно приносять в економіку США  $ 30,5 млрд.  і забезпечують робочими місцями 373,000 громадян цієї країни.

Гострота питання підтверджується великою активністю респондентів – було отримано 96% швидких відгуків, найбільше – з Бразилії, Мексики, Індії, В’єтнаму таі Індонезії.

Джерело інформації