Білорусь і Зімбабве підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері освіти

За підсумками переговорів в Мінську Президент Білорусі Олександр Лукашенком і Президент Зімбабве Еммерсон Мнангагвой підписані міжнародні документи про розвиток співпраці в різних сферах.

Меморандум про взаєморозуміння підписали Міністерство освіти Білорусі і Міністерство вищої освіти, науки і технологій Зімбабве. Документ стосується співпраці в сфері середньої спеціальної, вищої освіти, науки і технологій. Прийнято також меморандум про взаєморозуміння між Білоруським національним технічним університетом і Міністерством вищої освіти, науки і технологій Зімбабве про співпрацю в галузі науки, технологічного розвитку та інноваційних програм. Аналогічні меморандуми за своїми напрямками співпраці укладені за участю Білоруського державного університету і Республіканського інституту професійної освіти Білорусі. Крім того, підписано меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом з науки і технологій Білорусі та Міністерством вищої освіти, науки і технологій Зімбабве про співпрацю в галузі науки, технологій та інновацій.

Також готується угода про взаємне визнання Білоруссю і Зімбабве документів про освіту. Про це повідомив міністр освіти Білорусі Ігор Карпенко.

Джерело інформації