Hові партнери КПІ ім. Ігоря Сікорського з Республіки Індонезія

23 лютого 2018 року до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала з візитом делегація Інституту Технологій Бандунг (Республіка Індонезія). Зустріч мала на меті розширення співпраці в сфері науки та технологій, обговорення створення спільних науково-технологічних проектів та отримання фахової оцінки та розуміння стану інноваційних процесів в Україні та Індонезії.

Індонезійський інститут представляв віце-ректор п. Бамбанг Ріянто Трілаксона. У зустрічі також взяли участь від Посольства Республіки Індонезія в Україні – Радник п. Гатот Амрин Джемерин та представник Посольства п. Харлан Сумарсоно, від Українського науково-технологічного центру – перший заступник виконавчого директора Микола Любів.

Учасниками переговорів від КПІ ім. Ігоря Сікорського були проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) С.І. Сидоренко, директор Центру міжнародної освіти В.О. Коваль, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишолін та спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності В.А. Русскова.

Сторони обговорили можливі напрямки співробітництва як в науковій, так і в дослідницькій сферах. Предметом розгляду стали підписання Рамкової угоди про співпрацю с максимальною конкретизацією напрямків спільної роботи, можливість відкриття спільного Українсько-Індонезійського центру на базі нашого університету, перспективи спільної участі у програмах Erasmus+ та Horizon 2020, а також участь КПІ ім. Ігоря Сікорського у робочому семінарі у м. Бандунг.

Подальшу співпрацю учасники перемовин домовились вести через Посольство Республіки Індонезія в Україні.