Індія прагне створювати “інститути світового класу”

Міністр фінансів Індії Нірмала Сітараман запропонувала виділити £46,6 млн на створення “інститутів світового класу” з метою збільшення кількість іноземних студентів.

“Індія має потенціал, щоб стати центром вищої освіти”, – заявила міністр членам верхньої палати Індії.

Уряд також запровадить нову національну освітню політику та запропонує створити національну науково-дослідну базу для “фінансування, координації та просування досліджень”.

Запропоновано розпочати програму “Навчання в Індії”, яка буде зосереджена на залученні іноземних студентів до індійських вищих навчальних закладів.

Уряд буде продовжувати вживати спільних зусиль, щоб поліпшити роботу наших вищих навчальних закладів. Регуляторні системи вищої освіти будуть реформовані комплексно, щоб сприяти більшій автономії, щоб зосередитися на поліпшенні академічних результатів.

Крім того, у наступному році буде представлено законопроект про створення комісії з вищої освіти Індії.

На сьогодні в індійських вишах навчається приблизно 45 000 (11 250 на рік) іноземних студентів (26-те місце у світі).

Щоб збільшити кількість студентів, які прибувають на навчання до Індії, пропонується запровадити “відповідну міжнародну”» освіту, індійську культуру та мовні курси, а також сприяти обміну студентами, мобільності факультетів та наукових досліджень.

Інституціям також необхідно створити додаткову інфраструктуру, наприклад, житлові приміщення, необхідні для прийому іноземних студентів, і зосередитися на забезпеченні студентам безпечного, позитивного та цілісного досвіду.

“Це допоможе індійським установам покращити свої глобальні рейтинги та диверсифікувати освіту в Індії”.

У проекті також зазначається, що “вибраним університетам” – 200 провідним університетам світу – буде дозволено працювати в Індії.

Джерело інформації