Китайсько-українське партнерство: Huawei Ukraine та КПІ ім. Ігоря Сікорського

Сьогодні КПІ ім. Ігоря Сікорського підтримує зв’язки та розвиває партнерські відносини з багатьма іноземними компаніями, серед яких «Huawei Ukraine» – одна з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій.

Активне і плідне співробітництво розпочалося ще у вересні 2016 року, коли між «Huawei Ukraine» та Київською політехнікою був укладений Меморандум про взаєморозуміння. Китайська телекомунікаційна компанія підписала угоди про співробітництво з декількома ВНЗ України, і, приємно відзначити, що саме КПІ ім. Ігоря Сікорського став першим університетом-партнером «Huawei Ukraine».

В рамках співробітництва було зроблено чимало корисного. Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, які відзначились успіхами у навчанні, другий рік поспіль отримують матеріальні заохочення від компанії у вигляді стипендій.

Крім того, успішним проектом стала програма «Seeds for Future», мета якої забезпечити підтримку найталановитішій молоді, яка зацікавлена в роботі у високотехнологічних галузях економіки. Таким чином, студенти, що пройшли конкурсний відбір, отримали чудову можливість не тільки ознайомитись із сучасними тенденціями у розробках інтернет-додатків для мобільних пристроїв, мережевих та хмарних технологій, іншими передовими досягненнями у сфері ІКТ, але й відвідати Китай.

До речі, з нагоди завершення чергового етапу даної освітньої програми компанією «Huawei Ukraine» 8 грудня 2017 року була ініційована масштабна подія, яка проходила у Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В урочистій церемонії взяли участь 12 партнерів-університетів компанії, у тому числі й КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Та на зазначених проектах співпраця «Huawei Ukraine» і нашого університету не завершується. Розпочато співробітництво у рамках нового проекту – програми HAINA (Huawei Authorized Information and Network Academy program), за якою передбачається створення Академії «Huawei» та передача ІКТ КПІ ім. Ігоря Сікорського. З огляду на вдалі результати попередніх проектів, жодних сумнівів щодо успішності нової програми не виникає.

Відтак, хочеться висловити вдячність представництву компанії «Huawei»  в Україні за надійне партнерство та чудові можливості для талановитої молоді.