Не всі африканці зможуть навчатися в Канаді

Уряд Канади визнає величезні економічні, культурні та соціальні вигоди, які приносять міжнародні студенти. Але коли справа стосується вихідців з Африки, статистика показує наступне.

Згідно з даними канадських міграційних органів 75% африканських студентів, які подали заявку на зарахування до канадських університетів у перші п’ять місяців 2019 року, були відхилені. Для порівняння середньосвітовий рівень відхилення складає 39%.

Основні причини відмов – підозра, що заявник не зможе повернутися додому після закінчення навчання, неможливість залучення грошей на збори та витрати на проживання або коли заява вважається шахрайською.

Заявки також можуть бути відхилені за підозрами у тому, що студент створює загрозу безпеці Канади чи за станом його здоров’я.

Найбільш ненадійні африканські постачальники студентів – це Алжир (86% заявок були відхилені), Камерун (82%) та Нігерія (81% ).

Найвищий рівень прийняття має Марокко,  відхилення становлять лише 51%.

З країн поза межами Африки найбільших відмов у період дослідження зазнав Афганістан – 95 % відхилень, тоді як найнижчий рівень відхилень мають міжнародні студенти з Японії та Південної Кореї – 4%.

Яскравий контраст вищенаведеному статистика Канади демонструє для європейських країн – так Ірландія та Словаччина мають низькі показники відхилення заявок своїх студентів – 5% та 7% відповідно, а з Нідерландів та Греції візи отримують 90% аплікантів.

Джерело інформації