Візит голови Правління Асоціації Українсько-Китайського співробітництва

16 квітня НТУУ “КПІ” відвідав голова Правління Асоціації Українсько-Китайського співробітництва, Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР (1999 – 2001 рр.) Ігор Литвин.
Під час його зустрічі з проректором з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ» член-кореспондентом НАН України Сергієм Сидоренком і начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва університету Андрієм Шишоліним було обговорено питання співробітництва між університетом та його китайськими партнерами.
Учасники зустрічі також згадали про проекти, які університет реалізує нині спільно з колегами з КНР, та про перспективи подальшого розширення співпраці в освітній та науково-технічній галузях.

На фото: Андрій Шишолін, Ігор Литвин, Сергій Сидоренко під час зустрічі