Завершення програми стажування китайських фахівців з навігаційних технологій

24 вересня 2019 р. відбулося вручення сертифікатів КПІ ім. Ігоря Сікорського про завершення програми стажування спеціалістів з Хунаньського аерокосмічного інституту електричного та механічного обладнання і спеціальних матеріалів (Hunan Aerospace Institute of Electrical and Mechanical Equipment and Special Materials), що входить до складу Хунаньської аерокосмічної корпорації (Hunan Aerospace Corporation) з Китайської Народної Республіки.

Начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, як координатор програм співробітництва з партнерами із КНР Департаменту міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського, Шишолін А. П. та завідувач кафедри систем керування літальними апаратами Збруцький О. В. в ході урочистої церемонії вручили сертифікати китайським фахівцям про проходження стажування в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Слухачі програми стажувалися за тематикою навігаційних систем. В Україні та нашому університеті технології навігації є одним з найрозвинутіших напрямів та продовжують впевнено розвиватися. Для викладання лекцій були запрошені найкращі спеціалісти, що дозволило з впевненістю стверджувати – слухачі отримали хороші знання, які стануть в нагоді у їх подальшій професійній діяльності.

Учасники церемонії привітали випускників, побажали успіхів і висловили сподівання на тривали плідне співробітництво у сфері розвитку навігаційних технологій на міжнародному рівні.