25-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою

4 січня 2017 року – важлива дата в історії формування та розвитку міждержавних відносин України та Китайської Народної Республіки – 25-річчя встановлення дипломатичних відносин.

17 січня 2017 року Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом, присвячений святкуванню річниці, на який завітали представники влади та вищих навчальних закладів України, керівники бізнес-компаній обох країн.

Серед запрошених почесних гостей був представлений і КПІ ім. Ігоря Сікорського в особі проректора з міжнародних зв’язків С.І. Сидоренка та начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишоліна. Університет пов’язує давня традиція плідної співпраці з вищими навчальними закладами та компаніями з КНР, відтак, свято є дуже символічним для КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Офіційні представники університету передали вітальне слово ректора з найщирішими побажаннями та запрошення відвідати університет Надзвичайному та Повноваженому Послу КНР в Україні пану Ду Вею у будь-який зручний час. Крім того, з першими секретарями Посольства КНР В Україні п. Чжан Веєм та п. Ван Цзіньго були обговорені питання поточної співпраці університету з освітянськими та інноваційними колами КНР.