10 листопада 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч з делегацією Національного університету Чонбук (Chonbuk National University) – одного з провідних державних університетів Південної Кореї.
Участь у зустрічі брали: з корейського боку – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, директор Корейського освітнього центру в Україні Ю Сенг-Беом, професор Корейського національного університету Чонбук Чо Кван Мін, запрошений професор цього університету Євгенія Цхай та інші; з українського боку начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін та співробітники Департаменту міжнародного співробітництва університету.
Рамкову угоду про співпрацю підписали проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко та віце-президент Національного університету Чонбук з питань міжнародної кооперації Юн Мьян Сук.
Учасники угоди домовилися співпрацювати по трьох напрямах – навчальному, науковому та інноваційному.
В навчальному напрямі передбачається обмін навчальними програмами, проведення спільної роботи з розробки і впровадження технологій дистанційного навчання, розробка та видання з дотриманням вимог авторського права спільних навчальних посібників, проведення спільних науково-методичних конференцій, обмін лекціями від кращих викладачів, організація он-лайн конференцій (вебінарів) з провідними науковцями та викладачами для студентів та аспірантів обох університетів тощо.
В науковому напрямі – проведення спільних наукових досліджень та публікація спільних наукових статей, налагодження обмінів аспірантами і докторантами, спільна реалізація проектів, що входять до складу великих науково-технічних міжнародних програм, сприяння поширенню інформації, що представляє взаємний інтерес у дослідженнях, нових розробках, публікаціях та інших матеріалах та інше.
В інноваційному напрямі – спільне проведення заходів, спрямованих на розширення обсягів впровадження результатів фундаментальних, дослідницьких та прикладних досліджень технологічної орієнтації та комерціалізації результатів наукових досліджень, проведення маркетингових досліджень для визначення потенційних споживачів наукомісткої продукції учасників угоди (за окремими договорами), реєстрація наукових розробок учасників угоди, які мають перспективи комерціалізації.