Австралія наздоганяє Великобританію по експорту вищої освіти

Останні дані, оприлюднені Австралійським бюро статистики, показали, що обсяг експорту освіти в країні зростає шостий рік поспіль, у 2018 році збільшився на 15% у порівнянні з попереднім і склав $ 34,9 млрд.

«Завдяки десятиліттям інвестицій, наполегливій роботі та відданості науковців, викладачів та адміністраторів світового класу Австралія отримала репутацію світового лідера у сфері вищої освіти», – сказав міністр освіти Дан Техан.

Австралія має яскравий і високопродуктивний сектор міжнародної освіти, а британський Центр глобальної вищої освіти прогнозує, що вже цього року Австралія випередить Великобританію і стане другою країною в світі за популярністю серед міжнародних студентів”.

Оголошуючи нові економічні показники, Дан Техан підтвердив прагнення уряду і надалі збільшувати кількість іноземних студентів у регіональній Австралії.

Джерело інформації