Безкоштовне навчання третьої мови для студентів перших курсів Університету Барселони

Володіння іноземної мови та її сертифікація все більше цінується і користується попитом в академічному середовищі. При цьому рівень В2 з третьої мови стає важливою вимогою для студентів та професіоналів. У зв’язку з цим у 2023 році Університет Барселони (Іспанія) сприятиме впровадженню навчання та сертифікації володіння третьою іноземною мовою.

Школа сучасних мов Університету Барселони пропонує власний сертифікат, який є дійсним у більшості каталонських, іспанських та міжнародних інституцій та університетів. При цьому Університет Барселони та уряд регіону Каталонія пропонують студентам бакалаврату гранти на покриття витрат на курси з англійської, німецької, італійської та французької мов. Крім того, з вересня 2022 р. студенти бакалаврату мають пряму знижку до 600 євро на оплату за навчання, а також студенти з низьким рівнем доходу можуть навчатися та отримати сертифікат на знання мови на рівні A2-B2 зі знижкою на вказану суму вже при вступу до ЗВО.

Джерело інформації: https://www.ub.edu/web/ub/en/menu_eines/noticies/2023/01/012.html