Білоруський державний університет  та Пакистан намітили нові напрями співпраці

Взаємодія між Білоруським державним університетом і закладами освіти Ісламської Республіки Пакистан розвивається у рамках низки меморандумів про взаєморозуміння. Йдеться про Університет COMSATS в Ісламабаді, Академію дипломатичної служби МЗС Пакистану, Інститут космічних технологій (м. Ісламабад), Університет Пенджабу.

Питання активізації співробітництва стало ключовим під час зустрічі ректора БДУ та Надзвичайного та Повноважного Посла Ісламської Республіки Пакистан у Республіці Білорусь.

На зустрічі, що відбулася, сторони взаємно відзначили важливість наповнення раніше досягнутих домовленостей предметним змістом, а також озвучили нові напрямки взаємодії.

Зокрема, йшлося про налагодження співпраці з Національним університетом науки та технологій, який зацікавлений в обміні студентами, викладачами, організації практик та розвитку наукового партнерства у галузі штучного інтелекту, фізики та хімії.

Ректор білоруського вишу окреслив можливість збільшення чисельності пакистанських студентів у БДУ. Їх підготовка можлива практично на всіх щаблях та спеціальностях, у тому числі і англійською мовою.

Результатом переговорів стало рішення про обмін найближчим часом конкретними пропозиціями щодо озвучених ініціатив з подальшим виходом на підписання договору з одним із пакистанських вишів.

Джерело інформації: