Більшість роботодавців Австралії дуже задоволені роботою нових випускників

Незважаючи на виклики на ринку праці, спричинені пандемією COVID-19, більшість роботодавців Австралії високо оцінили випускників ЗВО у 2022 році. Згідно з результатами опитування задоволеності роботодавців (ESS), загальна задоволеність роботодавців роботою нових випускників минулого року становила 84,1%.

Тим не менш, загальна задоволеність керівників новими випускниками знизилася на 1,4% у 2022 році порівняно з 2021 роком, коли загальний рівень задоволеності серед роботодавців становив 85,5%.

Опитування, проведене організацією Quality Indicators for Learning and Teaching за фінансової підтримки Міністерства освіти Австралії, показало, що більшість роботодавців країни задоволені базовими навичками нещодавніх випускників австралійських ЗВО. У 2022 році загальна задоволеність роботодавців базовими навичками випускників становила 93 %.

Значний відсоток роботодавців заявили, що вони також задоволені технічними навичками своїх випускників, причому рівень задоволеності досяг 92,7 %. Так само високий рівень задоволеності випускників щодо їхньої адаптивності – 90,1 %.

Коментуючи результати опитування, виконавчий директор Університетів Австралії Катріона Джексон (Catriona Jackson) зазначила, що ці результати підтверджують життєво важливу роль, яку відіграють університети в підготовці висококваліфікованих працівників у всіх секторах економіки.

Вона зазначила, що працівники з університетськими дипломами приносять економіці на 185 мільярдів доларів більше, ніж могло б бути, і підкреслила, що в майбутньому більше робочих місць вимагатимуть наявності університетського диплому.

ESS 2022 – це найбільше опитування у своєму роді, яке фокусується на думці 3 452 австралійських роботодавців щодо якостей випускників університетів та інших ЗВО країни.

Джерело інформації: