ChatGPT: Студенти Кардіффського університету використовують ШІ для написання есе

Студенти британського Кардіффського університету (Cardiff University) повідомили, що отримали високі бали за есе, написані за допомогою чат-бота ChatGPT. Керівництво університету заявило, що буде переглядати свою політику щодо використання студентами ШІ і незабаром випустить нові загальноуніверситетські інструкції.

Один зі студентів цього університету провів власний експеримент з використання ChatGPT, зокрема одне есе було написано за допомогою чат-бота, а друге – без нього. В результаті експерименту за есе, написане за допомогою штучного інтелекту, він отримав найвищий бал, який він коли-небудь отримував в університеті, а за есе, написане без програми, він отримав низький бал. Студент зізнався, що, швидше за все, продовжить використовувати ChatGPT для оформлення своїх есе.

За інформацією Кардіффського університету протягом 2022 року через власну wi-fi мережу університету було зафіксовано 14 443 відвідування сайту ChatGPT.

Студенти упевнені, що вплив штучного інтелекту на їх роботи неможливо виявити. Вони зазначають, що використовують ChatGPT не для написання есе, а для створення контенту, який можна адаптувати самостійно.

Керівництво Кардіффського університету надзвичайно серйозно ставиться до звинувачень в академічній недоброчесності, у тому числі в плагіаті через використання штучного інтелекту. Для підтримання академічної доброчесності, яка є головним пріоритетом університету, керівництво активно застерігає студентів від академічних порушень у різних формах.

Джерело інформації: https://www.bbc.com/news/uk-wales-65167321? at_medium=RSS&at_campaign=KARANGA