Французький університет заборонив студентам користуватися текстовим генератором ChatGPT через побоювання плагіату

Університет Sciences Po (Франція) закликав своїх студентів утриматися від використання програми ChatGPT – генератора текстів, який був запущений у листопаді 2022 р. компанією OpenAI для виконання академічних завдань і який використовує штучний інтелект.

На даний час університет ще не пояснив, як буде виявляти використання студентами ChatGPT, однак має намір вважати це як шахрайство та плагіат.

Керівництво Sciences Po вже розіслало студентам і викладачам електронні листи з повідомленням про те, що ChatGPT і всі інші інструменти на основі штучного інтелекту заборонені до використання в університеті. При цьому було відзначено, що студенти, які використовують це програмне забезпечення для виконання університетських завдань, можуть бути відраховані з університету, а також їм буде заборонено відвідувати всі інші французькі заклади вищої освіти.

Платформу ChatGPT також вже заборонили в деяких державних навчальних США, а декілька університетів цієї країни з метою попередження використання програм зі штучним інтелектом оголосили про плани зменшити кількість завдань до виконання вдома і збільшити кількість рукописних робіт та усних іспитів на університетських заняттях.

Джерело інформації: https://erudera.com/news/french-university-bans-students-from-using-chatgpt-text-generator-due-to-plagiarism-concerns/